Що це таке і навіщо нам це потрібно?

Для того щоб прийняти і виконати ваше замовлення нам потрібна інформація яку ви залишаєте на сторінці оформлення замовлення. Мета збору цієї інформації успішне виконання доставки букета або подарунків, замовлених з сайту Yasya.com.ua і ідентифікація клієнта при наступних покупках.

Ми високо цінуємо конфіденційність особистої інформації наших клієнтів, тому не використовуємо цю інформацію в інших цілях і не передаємо її третім особам. Разом з цим ми повинні дотримуватися правил встановлених законом України, і відповідно до Закону України "Про захист персональних данних" для обробки замовлення нам потрібно вашу згоду. Пропонуємо Вам ознайомитися з цим законом для отримання інформації про можливість отримання наших послуг.

Також відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки Інтернет-платежів 3-D Securе, прийнятого Міжнародним платіжними системами, ми зобов'язуємося НЕ вимагати введення реквізитів Карт (номер Картки, строк дії, CVV) від відправників коштів на своєму сайті. Введення реквізитів Карт здійснюється СУВОРО на захищеному сервері https://www.liqpay.ua і виключно особисто власником грошових коштів.

При оформленні замовлення перед переходом до оплати вам необхідно ознайомитися з переліком умов ПублічноїОферти і відзначити згоду на обробку персональних даних. Подальший перехід до оплати замовлення вважається підтвердженням вашої згоди. Просимо звернути вашу увагу що при використанні послуг нашого сайту ми будемо вважати що ви ознайомлені з ПублічноїОферти і даєте безумовну згоду на обробку персональних даних. Якщо ви не згодні з політикою конфіденційності або якимось з пунктів ПублічноїОферти то ми на жаль не зможемо виконувати ваші замовлення.

Також ми залишаємо за собою право на розсилку повідомлень про акції або нововведення нашої компанії за допомогою смс або електронної пошти. У вас є право відписатися від розсилок або попросити нас про її анулювання.

Ми маємо право на публікацію фото з доставки на сайті і/або в соц мережах. У разі якщо замовник (одержувач) проти, публікація припиняється.

Пам'ятайте що при використанні послуг нашого сайту ми збираємо деяку інформацію яка не є конфіденційною (відомості операційної системи, тип браузера, відомості про постачальника послуг). Ця інформація використовується інструментами веб-аналітики для визначення ефективності роботи сайту.

Зверніть увагу що в процесі використання сайту ви можете добровільно залишати публічну інформацію про себе. Наприклад інформація з відгуків на сайті і/або в соцмережах. Ми не можемо гарантувати конфіденційність такої інформації оскільки не контролюємо дії третіх осіб і не несемо відповідальність за безпеку такої інформації.