Все, нижче зазначені, положення є невід'ємною частиною Договору публічної оферти, і розглядаються тільки в контексті даного договору.

Умови доставки замовлення

1. При оформленні замовлення, Замовник повинен чітко вказати вимоги його доставки (Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу). Якщо Вам необхідно привітати декількох осіб за різними адресами, або в різний час за однією адресою необхідно оформити відповідну кількість замовлень)

2. Доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з одержувачем по телефону, який вказаний Замовником в замовленні.

3. Доставка без попереднього узгодження з одержувачем, виконується відповідно до вказаних даних (адреса, час, ім'я одержувача і ін.), в замовленні Покупця. (Якщо одержувача немає за вказаною адресою, замовлення по можливості, передається третім особам (родичам, колегам, сусідам, консьєржу і ін.). Якщо прийняти замовлення нікому (ніхто не відчинив двері, сусіди не приймають або одержувач не проживає, не працює за вказаною адресою) тоді замовлення вважається виконаним, дане замовлення можна забрати протягом 24 годин в магазині продавця (в робочий час), назвавши його номер або замовити повторну доставку за додаткову оплату.

4. Швидке виконання замовлення "день в день", виконується протягом 2-х годин після оплати замовлення і за погодженням з одержувачем.

5. Доставка до 10.00 наступного дня, можлива, якщо замовлення було оформлене і сплачене до 18.00 попереднього дня. Замовлення на сьогодні можуть бути прийняті до 19.00 c Пн до Вс.

6. Внести зміни в замовлення, Замовника може не пізніше ніж за 2 години до часу доставки замовлення. (Якщо замовлення вже укомплектований, змінити його неможливо. Покупець може оформити і сплатити нове замовлення при цьому попередній буде вважатися доставленим або ж за бажанням Покупця, може бути переадресовано іншому одержувачу).

7. Послуга фотозйомки одержувача при доставці є не гарантована і виконується при наявності технічної можливості в момент доставки і за згодою одержувача.

Виконання замовлення в святкові дні

1. Виконання замовлення в святкові дні (Новий рік, 14 лютого, 8 березня (1 день до і 1 день після) відбувається протягом дня. Точний час доставки не гарантується але менеджером може бути враховано побажання Покупця, з доставки вранці, вдень або ввечері. Остаточний час доставки буде залежати від завантаженості кур'єрів в святковий день.

2. Термін підтвердження доставки в святкові дні - 2 робочих дня, що пов'язано з великим навантаженням, тобто покупець може не відразу отримати повідомлення про виконання його замовлення.

3. Фотозвіт в святкові дні (1 день до і 1 день після) не гарантований.

4. При отриманні замовлення, одержувач зобов'язаний поставити підпис на бланку замовлення, який залишається у кур'єра.

Сюрприз замовлення.

Сюрприз замовлення, виконується без попереднього узгодження з одержувачем (при формуванні замовлення Покупець вибирає опцію «Не телефонувати одержувачу» тоді він гарантує, що одержувач буде знаходитися за адресою доставки в зазначеному часовому проміжку (мінімум 3 години). У разі відсутності Одержувача за вказаною адресою і при неможливості залишити третім особам (сусідам, колегам, охороні та ін.), замовлення вважається виконаним).

ТЕРМІН ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Термін виконання замовлення залежить від місця розташування одержувача (в межах міста від 1 години, за межами міста термін виконання узгоджується з менеджером), від складності замовлення (кількість товару, його наявність на складі продавця) і від непередбачених подій, які не залежать від Продавця (ДТП , погодні умови, затори і ін.)